pr-agentura

AIO Education má novú PR agentúru

Vzdelávacia a poradenská spoločnosť AIO Education od júla 2019 spolupracuje s PR agentúrou Divino. Spolupráca bude zameraná na aktivity zamerané na posilnenie brand awareness značky a jej povedomia medzi cieľovou skupinou zákazníkov.

AIO Education pôsobí na trhu už od roku 2008. Organizuje kurzy a školenia zamerané rozvoj manažérskych zručností, školenia pre personalistov, kurzy rozvoja osobnosti, kurzy komunikačných a obchodných zručností prebiehajúcich na princípe „škola hrou“.

Našim cieľom je vyškoliť ďalších 10 000 klientov

„Spolupráca s PR agentúrou Divino nám otvára nové možnosti ako našu značku priblížiť širokej verejnosti, a taktiež poskytnúť zákazníkom kurzy v sfére sociálnych médií, ktoré sú v dnešnej dobe žiadané. Naši klienti sa od septembra 2019 môžu okrem kurzov zameraných na manažérske zručnosti, tešiť aj na kurzy z oblasti správy a využívania Facebooku, či Instagramu. Pozornosť bude venovaná aj Influencer marketingu,“ uvádza Lucia Hyžová/Petra Piliarová, konateľka spoločnosti AIO Education.


„Počas 10 rokov existencie AIO Education vyškolilo viac ako 6 000 klientov z oblasti personalistiky, manažmentu, verejnej sféry a výrobného priemyslu. Správanie zákazníka sa však výrazne zmenilo. Od offlinových kanálov sa naša pozornosť orientuje predovšetkým na online. Našou výzvou bude pomôcť nájsť nové nástroje a osloviť klienta tam, kde sa práve nachádza,“ hovorí managing director PR agentúry DIVINO Simona Mištíková.

Comments:0

Pridaj komentár