facebook-skolenie

Ako naplno využiť potenciál Facebooku na svoje podnikanie?

Najväčšia sociálna sieť Facebook už dávno neslúži len na komunikáciu s priateľmi. Ponúka množstvo funkcií a možností, ktoré dokážu spoločnosti využiť vo svoj prospech a zvýšiť tak predaj svojich produktov, či služieb.

Ak ako spoločnosť nemáte profil na Facebooku, akoby ste vo svete sociálnych sietí neexistovali. Facebook by mal tvoriť súčasť marketingového mixu vašej spoločnosti a plniť význam nielen v oblasti predaja produktov, ale hlavne v oblasti budovania vašej značky a brand awareness.

AIO Education vám v spolupráci s PR agentúrou DIVINO prináša školenia zamerané na správu Facebooku a jeho efektívneho využitia pre podnikanie.
Školenie je zamerané na informácie ohľadom používania a správy Facebooku s ohľadom na nastavenú stratégiu spoločnosti. Experti z oblasti sociálnych sietí vám ukážu ako využívať tzv. Insights na sledovanie svojich fanúšikov a konkurencie. Zistíte, že aj správa sociálnych sietí si vyžaduje stanovenie stratégie. Školenie je zamerané aj na základné nastavenia Facebook účtu, Business Managera a platenej reklamy.

Naučte sa ako správne pracovať a dosahovať svoje ciele aj prostredníctvom Facebooku a prihláste sa na školenie – „Facebook – komunikácia a reklama“ už od septembra 2019. Prihlášku nájdete tu.

Comments:0

Pridaj komentár