instagram-skolenie

Instagram pre Váš biznis


Na Instagrame je v súčasnosti miliarda užívateľov a hneď po Facebooku je druhou najväčšou sociálnou sieťou na svete. Z média zameraného na fotografie sa stáva významný nástroj ako inšpirovať a motivovať ľudí ku kúpe produktov, či služieb. Na Slovensku ide v dnešnej dobe o najrýchlejšie rastúcu sociálnu sieť, ktorá zažíva nevídaný boom, predovšetkým medzi cieľovou skupinou Millenials.

Instagram predstavuje silnú online platformu a vďaka svojmu vizuálnemu obsahu je vhodný pre využívanie tzv. emocionálneho marketingu. Mnohí spotrebitelia si svoj obľúbený produkt, či službu našli práve na Instagrame, mnohokrát aj vďaka tzv. Influencerom, ktorí sú stále silnejšou zložkou komunikačného mixu pri promovaní produktov mnohými spoločnosťami.
Naučte sa aj Vy využiť všetky možnosti, ktoré Instagram ponúka. Obsah a fotografie, ktoré umiestnite do Instagram Feedu musia byť presne cielené s ohľadom na vek, pohlavie, lokalitu, či záujem Vašej cieľovej skupiny zákazníkov.

Spoznajte výhody tejto sociálnej siete a naučte sa identifikovať pre akú cieľovú skupinu a produkty je Instagram vhodný. Objavte najnovšie trendy v jeho používaní a aplikujte ich na svoj business účet. Na kurze „Instagram pre Váš business“ Vám ukážeme ako si založiť Business účet, a aké sú jeho výhody. Zistíte ako tvoriť hodnotný obsah a ako naplno využívať Instagram stories a všetky ďalšie možnosti, ktoré pre Vaše podnikanie Instagram ponúka.

Teší sa na Vás tím AIO Education v spolupráci s PR agentúrou Divino agency. Prihláste sa tu:

Comments:0

Pridaj komentár