linkedin-skolenie

LinkedIn nie je len HR nástroj

Vedeli ste, že aj LinkedIn môže byť silným marketingovým nástrojom? Sila LinkedIn spočíva v jeho úzkom zameraní. Ako globálna sieť je ideálna na vytváranie obchodných vzťahov a partnerstiev. Znamená najväčšiu databázu kontaktov a je využívaný najmä v B2B sfére.

Spoločnosti v súčasnosti nevyužívajú LinkedIn len na výber nových zamestnancov, ale vďaka nemu získavajú aj prehľad o tom, ktoré pozície sú in. V neposlednom rade LinkedIn slúži na budovanie mena značky a posilnenie brand awareness. Jeho dôležitosť rastie s prichádzajúcim trendom HR a Employer Brandingu.

LinkedIn je výborný nástroj na hľadanie budúcich firemných partnerov, ale aj budúcich potenciálnych zamestnancov. Napriek tomu, že je to jedna z najrýchlejšie rastúcich sociálnych sietí na svete, stále funguje organicky. LinkedIn priniesol minulý rok množstvo noviniek, vďaka ktorým je pre používateľa dostupnejší a jednoduchší na používanie. Dôležitý je obsah príspevkov a ich profesionalita. Funkcionalita LinkedIn umožňuje veľmi presné cielenie reklám podľa cieľovej skupiny, a tým výborný dosah zdieľaných správ.

Na školení LinkedIn sa dozviete ako si vytvoriť a vylepšiť osobný profil, ale i profil Vašej spoločnosti, a taktiež ako efektívne budovať LinkedIn sieť (vyhľadávanie a oslovenie obchodných partnerov). Skúsení lektori Vám ukážu ako využívať LinkedIn nástroje na budovanie firemnej značky a rôzne tipy a novinky ako urobiť Váš profil zaujímavejším. Prihláste sa tu.

Tešíme sa na Vás
AIO Education tím

Comments:0

Pridaj komentár