fbpx

Vernostný program

Odmeňujeme verných zákazníkov – Vernostný program AIO Education

Našich zákazníkov si vážime, a preto prinášame vernostný systém ako odmenu za Vašu vernosť a opakovanú účasť na našich kurzoch. Vytvorili sme vernostný program, ktorý odmení našich pravidelných zákazníkov rôznymi benefitmi.

aio-vernostny-program-kurz

Zdokonaľte sa na 1-dňovom kurze grátis

Každý zákazník, ktorý zašle minimálne 4 prihlášky na verejné kurzy (rovnaké alebo rozdielne témy) do konca roka 2019 získa jednodňový kurz pre jednu osobu grátis podľa vlastného výberu.

aio-vernostny-program-skalka-arena

Užite si zimnú lyžovačku v lyžiarskom stredisku SKALKA ARENA

Každý zákazník, ktorý si u nás objedná vnútropodnikový tréning, alebo zašle minimálne 4 prihlášky na verejné kurzy (rovnaké alebo rozdielne témy) do konca roka 2019 získa celodenný skipass pre jednu osobu do lyžiarskeho strediska SKALKA ARENA platný počas celej zimnej sezóny 2019/2020.

Omladnite s Miroslavou Čurillovou na kurze tvárovej jógy

Každý zákazník, ktorý si u nás objedná vnútropodnikový tréning, alebo zašle minimálne 4 prihlášky na verejné kurzy (rovnaké alebo rozdielne témy) do konca roka 2019 získa 1 voľný vstup na kurz tvárovej jógy s Miroslavou Čurillou v termíne 12.12. alebo 29.1.2019.

Teší nás, že Vám môžeme priniesť novinky v podobe benefitov ako odmenu za Vašu vernosť. Veríme, že Vás náš vernostný program oslovil.

Viac noviniek sa dozviete aj na našom AIO FacebookuInstagrame.
Sledujte nás!

Vernostný program

Updated on 2019-11-06T00:48:50+02:00, by AIO Education.