O nás

Tajomstvo úspechu tkvie v tom, že vykonávame celkom obyčajné veci neobyčajným spôsobom.

John D. Rockefeller

 

AIO Education s.r.o – All In One Education je vzdelávacou a poradenskou spoločnosťou poskytujúcou profesionálne služby v oblasti vzdelávania. Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 2008 pričom sa dynamicky rozvíja a zameriava sa na odborné vzdelávacie služby.

Širokou ponukou odborných vzdelávacích služieb sa snažíme naplniť očakávania aj tých najnáročnejších klientov, či už ide o školenia vysoko odborného zamerania alebo kurzy zamerané na doplnenie základných zručností.

 

Prečo spolupracovať s nami ?

pictogram-01-redZameriavame sa na tvorbu inovatívnych, ale predovšetkým efektívnych vzdelávacích programov.

pictogram-02-redTímovou spoluprácou, zodpovednosťou a osobným nasadením plníme očakávania zákazníkov.

pictogram-03-redSme spoľahlivým partnerom, ktorý vychádza z dlhoročných skúseností, ktoré nám umožňujú nasmerovať rozvoj jednotlivcov a tímov tak, aby mal preukázateľný vplyv na výkon.

Štruktúra každého vzdelávacieho programu je zostavená pre konkrétnu cieľovú skupinu na základe požiadaviek a potrieb podniku, čím sa vzdelávanie stáva oveľa efektívnejšie.

Garantom kvality našich služieb je profesionálny lektorský tím tvorený vysokoškolsky kvalifikovanými odborníkmi s dlhoročnými skúsenosťami. Tím lektorov poskytuje zákazníkom komplexné riešenia na základe identifikácie a analýzy potrieb v úzkej spolupráci s klientom, v štandardoch najvyššej kvality.

Jednotlivé školenia vykonávame ako verejné alebo vnútropodnikové. Vnútropodnikové vzdelávanie je poskytované pre potreby organizácie klienta a jeho zamestnancov. Verejné kurzy sú organizované pre firmy ako aj jednotlivcov.

Školenia si môžete priamo objednať, resp. vyžiadať cenovú ponuku.

Poskytujeme služby v nasledovných oblastiach:

  • Vzdelávanie a rozvoj ľudského potenciálu organizácií
  • Assessment a development centrá
  • 360° spätná väzba
  • Koučing
  • Talent manažment program
  • Tvorba systému vzdelávania
  • Teambuildingové aktivity
  • Budovanie firemnej kultúry
  • Externý HR partner

Referencie od našich klientov, sú dobrou vizitkou našej dlhodobej práce.

O nás

Updated on 2019-05-29T10:23:46+02:00, by AIO Education.