Tréning Work Life Balance

Prečo je worklife balance dôležitý?

V dnešnej dobe sme zahltení množstvom informácií a povinnosťami, ktoré sa na nás valia z každej strany. Často sa preto cítime unavení, preťažení či pod tlakom a chýba nám energia v súkromnom živote. Nedostatok času na seba a svoje záujmy má však z dlhodobého hľadiska negatívny dopad aj na náš pracovný výkon.

Preto je potrebné sa vedieť zastaviť. Nájsť rovnováhu a hranice medzi prácou a osobným životom. Naučiť sa ako si za krátky čas dobiť energiu a tak podávať plnohodnotný výkon počas celého dňa a predísť tak syndrómu vyhorenia. Prostredníctvom tréningu sa naučíte stanovovať svoje priority,zadeliť si čas medzi pracovný a osobný život, pochopiť princíp a následky pozitívneho myslenia a stresu. V prípade záujmu zrealizujeme školenie aj pre uzavreté skupiny priamo vo Vašej spoločnosti alebo prostredníctvom ONLINE LIVE WEBINÁRU. Školenie je možné zrealizovať aj v anglickom jazyku.

work-life-balance

Komu je kurz určený?

  • pre všetkých manažérov aj zamestnancov ako aj pre všetkých ľudí, ktorí chcú žiť šťastný a plnohodnotný život.

Obsah intenzívneho 1 dňového tréningu:

  • manažovať svoje priority
  • nájsť rovnováhu medzi osobným a pracovným životom
  • eliminovať činnosti, ktoré odčerpávajú energiu
  • zvládať záťažové situácie
  • myslieť pozitívnejšie a predchádzať stresu
  • predchádzať syndrómu vyhorenia
  • prehodnotiť životné ciele a očakávania (koleso života)
  • naplniť svoje životné ciele
  • radovať zo života

Lektor tréningu:

Avatar Ing. Mária Boťanská
Avatar Ing. Monika Toth – Zakariasová

Formy a metódy vzdelavania

Školenie je vedené interaktívne formou workshopu. Vyskúšame si rôzne rolové hry, budeme pracovať s kolesom života tak, aby každý účastník dokázal prehodnotiť svoje životné ciele a naplnil svoje očakávania.

Termín a miesto školenia:

06.11.2020 – 07.11.2020 ONLINE – Školenie bude prebiehať v čase od 9:00-12:30. V prípade, že Vám nevyhovuje termín alebo čas školenia, vieme ho upraviť na základe Vašich požiadaviek. V prípade, že Vám nevyhovuje termín alebo čas školenia, vieme ho upraviť na základe Vašich požiadaviek. Po ukončení tréningu má každý účastník ešte možnosť individuálneho poradenstva s lektorom.

08.12.2020 – 08.12.2020 v prípade priaznivého vývoja situácie sa školenie uskutoční prezenčnou formou v BRATISLAVE alebo Banskej Bystrici.

Vzdelávanie prebieha v MERCURE BRATISLAVA HOTEL**** alebo Aston Business Hotel**** v Bratislave. V Banskej Bystrici prebieha vzdelávanie v Hoteli DIXON****. Parkovanie pre účastníkov zabezpečené bezplatne.

Prihláška na kurz Informačný leták Katalóg verejných kurzov

Cena kurzu:

bez DPH: 240€ |  s DPH: 288€

V cene je zahrnutý poplatok za kurz, študijné materiály, občerstvenie a certifikát o absolvovaní kurzu. V prípade záujmu Vám radi rezervujeme ubytovanie a obedy v mieste konania kurzu. Cena obedov: 12,00 € s DPH

Kurz na mieru

Nevyhovuje Vám termín alebo si želáte pripraviť kurz na mieru?
Školenia realizujeme pre jednotlivcov ale aj uzavreté skupiny. Vzdelávanie zabezpečujeme v našich priestoroch alebo priamo u Vás vo firme.
V prípade záujmu, Vám radi vypracujeme individuálnu cenovú ponuku, napíšte nám.

Tréning Work Life Balance

Updated on 2020-10-19T22:27:53+02:00, by AIO Education.