Riešenie konfliktných situácií

Naučíte sa, ako zvládať konfliktné situácie bez zbytočných emócií a využívať prístupy, ktoré môžete použiť aj v súkromnom živote. Naučíte sa, ako vysloviť svoje požiadavky, tak aby ich aj druhá strana prijala. Osvojíte si asertívne správanie a vyhnete sa tak častým konfliktom na pracovisku alebo v osobnom živote. V prípade záujmu zrealizujeme školenie aj pre uzavreté skupiny priamo vo Vašej spoločnosti alebo prostredníctvom ONLINE LIVE WEBINÁRU. Školenie je možné zrealizovať aj v anglickom jazyku.

riesenie-konfliktnych-situacii

Komu je kurz určený?

 • Manažérom vrcholovej a strednej úrovne
 • Majiteľom firiem
 • Vedúcim tímov, projektov
 • Všetkým, ktorí chcú zvýšiť efektivitu a kreativitu svojich tímov a eliminovať nežiadúce konflikty

Obsah intenzívneho 1 dňového tréningu:

 • Charakteristika konfliktov a konfliktných situácií
 • Typológia správania človeka v konflikte
 • Typy reakcií na konflikt a ich výhody a nevýhody
 • Zvládanie rôznych typov konfliktov s použitím asertívnych techník
 • Prevencia konfliktu
 • Najčastejšie metódy pri riešení konfliktných situácií
 • Zvládanie hnevu, agresivity,nátlaku a manipulácie v konflikte
 • Argumentácia a kritika
 • Problematika stresov
 • Modelovanie a precvičovanie problémových situácií

Lektor tréningu:

Avatar PhDr. Tatiana Lesayová
Avatar PhDr. Anna Gúcka-Trubanová
Avatar PhDr. Anna Surovcová,CSc.

 Formy a metódy vzdelavania

Tréning prebieha interaktívnou formou na princípe „školy hrou“. Účastníci budú riešiť konkrétne príklady a prípadové štúdie z praxe. Svoje zručnosti si vyskúšajú v modelových situáciách s následnou podrobnou spätnou väzbou.

 Termín a miesto školenia:

04.08.2021 – 05.08.2021 ONLINE – Školenie bude prebiehať v čase od 9:00-16:00. V prípade, že Vám nevyhovuje termín alebo čas školenia, vieme ho upraviť na základe Vašich požiadaviek. Po ukončení tréningu má každý účastník ešte možnosť individuálneho poradenstva s lektorom.

04.08.2021 – 05.08.2021 prezenčná forma, školenie sa uskutoční v Bratislave

27.09.2021 – 28.09.2021 ONLINE – Školenie bude prebiehať v čase od 9:00-16:00. V prípade, že Vám nevyhovuje termín alebo čas školenia, vieme ho upraviť na základe Vašich požiadaviek. Po ukončení tréningu má každý účastník ešte možnosť individuálneho poradenstva s lektorom.

27.09.2021 – 28.09.2021 prezenčná forma, školenie sa uskutoční v Bratislave

21.11.2021 – 22.10.2021 ONLINE – Školenie bude prebiehať v čase od 9:00-16:00. V prípade, že Vám nevyhovuje termín alebo čas školenia, vieme ho upraviť na základe Vašich požiadaviek. Po ukončení tréningu má každý účastník ešte možnosť individuálneho poradenstva s lektorom.

21.10.2021 – 22.10.2021 prezenčná forma, školenie sa uskutoční v Bratislave

Vzdelávanie prebieha v MERCURE BRATISLAVA HOTEL**** alebo Aston Business Hotel**** v Bratislave. V Banskej Bystrici prebieha vzdelávanie v Hoteli DIXON****. Parkovanie pre účastníkov školenia zabezpečené bezplatne.

Prihláška na kurz Informačný leták Katalóg verejných kurzov

Cena kurzu:

bez DPH: 280€ |  s DPH: 336€

V cene je zahrnutý poplatok za kurz, študijné materiály, občerstvenie a certifikát o absolvovaní kurzu. V prípade záujmu Vám radi rezervujeme ubytovanie a obedy v mieste konania kurzu. Cena obedov: 24,00 € s DPH

Kurz na mieru

Nevyhovuje Vám termín alebo si želáte pripraviť kurz na mieru?
Školenia realizujeme pre jednotlivcov ale aj uzavreté skupiny. Vzdelávanie zabezpečujeme v našich priestoroch alebo priamo u Vás vo firme.
V prípade záujmu, Vám radi vypracujeme individuálnu cenovú ponuku, napíšte nám.


Hodnotenie absolventov kurzu:

„Rada by som sa touto cestou špeciálne poďakovala lektorke PhDr. Ambrózovej za profesionálne zvládnutie tréningu „Riešenie konfliktných situácií“.
Môj rešpekt a uznanie si získala hlavne svojim prístupom voči temperamentnejšiemu účastníkovi tréningu, vďaka čomu som mala možnosť vidieť počas 2 dní ukážkové manažovania konfliktov takpovediac „na živo“.“

Ivana Kolenová – Slovak Telekom, a.s.

„Ďakujem aj za skvelé školenie a chcela by som vyzdvihnúť profesionalitu a výkon lektorky Alenky, ktorá musela čeliť problémovému účastníkovi, čo zvládala bravúrne a s prehľadom a zároveň tak, aby to bolo obohatenie tréningu v „priamom prenose“ 🙂 Pozdravujem a prajem všetko dobré“

Monika Benovicsová – Slovak Telekom, a.s.

Riešenie konfliktných situácií

Updated on 2021-06-23T20:54:47+02:00, by AIO Education.